Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Mikołaja Reja

Home Kalendarz Lektury Zapisy do Szkoły Opłaty Podręczniki Dyżury O Szkole Sprawy Organizacyjne Galeria Czyżyk Kontakt Street Party 2017

Nasi partnerzy:

Copyright ©2017 Polska Szkola Chiswick

Słowo od Prezesa,

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie i z dużym poświęceniem włączają się w inicjatywy dochodowe Szkoły. Komitet Rodzicielski wkłada dużo pracy i entuzjazmu w celu sprawienia dzieciom jak najwięcej miłych przeżyć w naszej Szkole i zapewnienia zaplecza finansowego działalności dydaktycznej, ale bez wsparcia wszystkich Rodziców nie jesteśmy w stanie nic osiągnąć.

Nie wszyscy wiedzą, że regularne opłaty pokrywają tylko część kosztów utrzymania Szkoły i w reszcie jesteśmy uzależnieni od dobrowolnych datków i akcji charytatywnych. Taki sposób finansowania jest tradycją naszej Szkoły - zamiast podwyższania opłat dajemy Rodzicom możliwość uczestniczenia w różnych akcjach szkolnych. Poprzez pracę z innymi, w serdecznej atmosferze, możemy wnieść wkład niematerialny, pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi lub artystycznymi, spędzić czas w miłym gronie, oraz, co jest równie ważne – wszczepiać szlachetne wartości dzieciom przez własny przykład.

W imieniu Komitetu Rodzicielskiego serdecznie zapraszam wszystkich Rodziców do aktywnego udziału.

Oczywiście, niektórzy z nas, ze sobie znanych powodów, nie mogą wziąć udziału w imprezach i innych akcjach ochotniczych. W takim przypadku Komitet Rodzicielski prosi o wsparcie finansowe – wolne datki będą bardzo mile widziane!