Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Mikołaja Reja

Home Kalendarz Lektury Zapisy do Szkoły Opłaty Podręczniki Dyżury O Szkole Sprawy Organizacyjne Galeria Czyżyk Kontakt Street Party 2017

Nasi partnerzy:

Copyright ©2017 Polska Szkola Chiswick

Kawiarnia “Rejówka” zaprasza.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zapraszamy ponownie do naszej "Rejówki". Zawsze świeże pączki, domowe ciasta i oczywiście aromatyczną, gorącą kawę w miłym towarzystwie. To najlepszy czas na rozmowy.

Dla naszych pociech otwarty jest sklepik szkolny (podczas przerwy), gdzie można kupieć wiele słodkich, słonych a także kwaśnych przekąsek. Rodziców prosimy o wsparcie finansowe dzieci.

Caly dochód uzyskany z działalności sklepiku i kawiarenki zasila budżet naszej szkoły.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotacje od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 r. z przeznaczeniem na prowadzenie działalności naszej placówki.

Za dotacje serdecznie serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja i zarząd szkoły.