Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Mikołaja Reja

Home Kalendarz Lektury Zapisy do Szkoły Opłaty Podręczniki Dyżury Legitymacje szkolne O Szkole Sprawy Organizacyjne Galeria Kontakt Street Party 2018

Nasi partnerzy:

Copyright ©2017 Polska Szkola Chiswick

Kawiarnia “Rejówka” zaprasza

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wznowiła działalność nasza "Rejówka". Zapraszamy na zawsze świeże pączki, domowe ciasta i aromatyczną, gorącą kawę w miłym towarzystwie. To najlepszy czas na rozmowy szkolnej społeczności.

Dla naszych pociech podczas przerwy otwarty jest sklepik szkolny, w którym można kupić rozmaite przekąski, nie tylko słodkie lub słone. Rodziców prosimy o wsparcie finansowe dzieci.

Cały dochód uzyskany z działalności sklepiku i kawiarenki zasila budżet naszej szkoły.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotacje od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 r. z przeznaczeniem na prowadzenie działalności naszej placówki.

Za dotacje sercznie serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja i zarząd szkoły.