A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają

Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Mikołaja Reja
in-messages-shape-top in-messages-shape-bottom

Zakup bilet na Bal 70 lecia!

15 marca 2024

Opłaty za trzeci trymestr

14 marca 2024

Festyn uliczny

15 czerwca 2023

Dofinansowanie ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

Nazwa zadania publicznego: „Szkoła (bardziej) polska. Wsparcie bieżącej działalności szkół polonijnych w Londynie w latach 2022-2023”

Kwota dotacji: 45 300,00 zł w 2022r.

45 300,00 zł w 2023r.

Całkowita wartość zadania publicznego: 1 074 335,10 zł

Zadanie publiczne polega na wsparciu szkół polonijnych poprzez dofinansowanie kosztów wynajmu pomieszczeń, wynagrodzeń nauczycieli, ubezpieczenia i innych kosztów funkcjonowania

Ponad 67 lat działalności

Od ponad 67-miu lat budujemy silną wspólnotę, przekazujemy polską kulturę i zamiłowanie do polskich tradycji kolejnym pokoleniom.

Bogata oferta i pomoc ponadprogramowa

Prowadzimy zajęcia z historii, geografii, religii i śpiewu. Oferujemy wsparcie logopedy.
Dbamy o to, by nauczyciele ciągle doskonalili się zawodowo.

Nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki w nauce

Corocznie nasi uczniowie przystępują do egzaminów GCSE i A-levels.
W roku szkolnym 2021/22 uczniowie, którzy zdecydowali się na egzamin poprzez wystawienie oceny nauczyciela, uzyskali oceny A** , A* i A.

Polska Macierz Szkolna Stowarzyszenie Wspólnota Polska ATHE Radio Bobola Church